ALTIN 461,42
DOLAR 7,4354
EURO 8,8276
BIST 1,1853
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Gök Gürültülü

Aura Kuvars Kristalleri

Aura Kuvars Kristalleri

Aura Kuvars Kristalleri ya da Kuvars Taşları kısmen doğal ve kısmen insan yapımıdır. Kristaller, kıymetli metallerin atomları ile işlenmiş berrak veya bulutlu kuvarslardır.
Aura kuvars taşları veya kristali yaratmanın iki yöntemi var.

  • Kuvars ayarlanmış bir sıcaklığa kadar ısıtıldığında bir vakum odasına bir kristal numunesi yerleştirilir ve daha sonra odaya bir metal buharı ilave edilir. Metal atomlar kuvars kristalinin yüzeyine yapışır bu da ona yanardöner metalik bir parlaklık verir.
  • Bir başka oluşturma süreci kristal üzerinde doğal bir elektrostatik yük kullanılarak yapılmaktadır. bu işlem genellikle titanyum molekülleri ile yapılır.

Bu kuvars kristalleri inanılmaz bir renk skalasına sahiptir ve genellikle kuvars kümeleri ve noktaları kullanılarak işlenir. Yüksek titreşimleri sayesinde iyileştirme enerjisine sahiptirler.
Bu kristaller ilk olarak ABD’de yaratıldı ancak Hindistan ve Çin gibi ülkelerde bu taşlardan yapmaya başladı.

MELEK KUVARS AURA TAŞI

Melek kuvars aura taşı aurayı temizleyen yoğun güçlü bir enerjiye sahiptir. Melek aura kuvars, platin ve gümüşün açık bir kuvars kristali üzerine yapıştırılmasıyla oluşturulur. Gümüş renkteki kuvars kristali  açık mavidir. Bu bir aşk taşıdır. Bu bir sevinç kristalidir ve bir gökkuşağı gibi, umut ve iyimserliği gösterir. Melek aura kuvars meditasyona ve manevi şifaya yardımcı olan büyük bir şifa taşıdır. Barışı ve huzuru destekler. Bu aurayı temizlemek ve iyileşmeyi teşvik etmek için mükemmel bir taştır.

AKUA KUVARS AURA TAŞI

Akua kuvars aura taşı geliştirilen ve hala en kolay bulunan ilk aura kristali olmuştur. Akua kuvars saf kuvars üzerine altın işlemi ile simyasal süreci yansıtan yoğun bir enerjiye sahiptir. Akua kuvars sizi sınırlamadan kurtarır ve yeni bir şeyin olması için alan yaratır. Bu kristal aurayı iyileştirir, temizler ve yatıştırır. Her türlü stresi serbest bırakır, sonra çakraları, özellikle de kalpten iletişimi teşvik ettiği boğazda harekete geçirir. Koruyucu taştır. psişik ve psikolojik saldıra karşı sizi korur. akua kuvars aura taşı meditasyon sırasında size derin bir barış açısı sağlar. Akua kuvars, diğer enerji kristalleri ile birlikte kullanıldığında diğer kristallerin iyileştirici güçlerini arttırır.
Akua kuvars kristali timus bezini ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

İletişimi geliştirmek için tüm çakraları hizalamak ve saflaştırmak için de kullanılabilir. Melek aura kuvars özellikle Otizm, Asperger sendromu ve sinir sistemi için yararlıdır. Anksiyete, panik atak, fobiler ve reiki iyileşmesi, refleksoloji ve shiatsu’da kullanımı için harika bir kristaldir.

KOBALT KUVARS AURA TAŞI

Kobalt kuvars aura taşı, saf kuvars kristallerini kobalt ile birleştirerek üretilir.
Bu kristal koyu mavidir ve üçüncü göz çakrasını açar. Psişik yeteneklerinizi ve psişik vizyonlarınızı harekete geçirir. Üçüncü göz çakrasını temizler, arındırır ve onarır ve taç ve boğaz çakralarıyla birleştirir. Kobalt aura kuvars taşı size ne gördüğünüzü anlamanızı sağlar. Psişik şifacılar için mükemmel bir taştır.

Kobalt aura kuvars güçlü bir antidepresandır. Boğaz çakrasını aktive ederken bu taş iletişim yeteneğini arttırır. Bu taş kendinize ve başkalarına gerçeklerinizi anlatmanıza yardımcı olur. Kobalt aura kuvars aktif bir dinleyici olmanıza yardımcı olacaktır. Dolaylı yöntemle yapılan kristal kuvars boğaz enfeksiyonlarını, mide ülserini ve stresi tedavi edecektir. Dışarıdan uygulandığında iltihap, güneş yanığı ve boyun sertleşmesini ve kasları iyileştirir.


AURA TAŞI KUVARS KRİSTALLERİNİN GÖRÜNTÜLERİ

ALEV KUVARS AURA TAŞI

​Alev kuvars aura taşı titanyum ve niyobyum ile oluşturulmuş bir kuvarstır. Altın parıltıları bulunan mavimsi bir kristaldir. Alev aura kuvars manevi inisiyasyonlar ve ritüeller için kullanılabilir. Meditasyon sırasında kullanıldığında bu meditatif duruma daha kolay ulaşmanıza ve manevi uyum sağlamanıza yardımcı olur. Alev aura kuvars omurganın üstünden kundalini enerjisini zamanla ihtiyaç duyulan şeyi sağlamak için etkisini ayarlayarak sübtil cisimler vasıtasıyla çeker. Alev aura kuvars, odağınızı geliştirerek üçüncü göz ve yüksek taç çakralarını uyarır. Fiziksel ve duygusal bedenler içinde bir homeostaz durumu oluşturmak ve sürdürmek için yararlı bir taştır ve diyabet, hücresel sağlık problemleri, kemik kanserleri, multipl sklerozun tedavisinde ve AIDS hastalarının bağışıklık sisteminin uyarılmasında yararlı olabilir.

OPAL KUVARS AURA TAŞI

Opal kuvars aura taşı aynı zamanda bir aşk taşıdır ve hem hayatınıza hem de karşınıza çıkabilir. Çok boyutlu iyileşme için incinme ve travmayı iyileştirmede ve programlama için etkili bir reseptörde oldukça faydalıdır. Organları temizlemek ve güçlendirmek, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve vücudu dengeye getirmek için kullanılabilir. Ayrıca yanıkları iyileştirdiği düşünülmektedir.Opal Aura Kuvars platin ve gümüş atomları ile kristal üzerinde soluk bir gökkuşağı etkisi yaratıyor. Opal aura kuvars kendiniz için umut, iyimserlik ve neşe verir böylece başkalarıyla bu duygularınızı paylaşabilirsiniz. Bu taş tüm çakraları saflaştırır ve dengeler ve ışık bedenini fiziksel alana entegre eder. Opal aura kuvars sizi ruhsal alandan aldığınız bilgileri fiziksel bedeninize topraklayarak derin bir meditatif farkındalık durumunu açar.

GÖKKUŞAĞA KUVARS AURA TAŞI

Gökkuşağı aura kuvars taşı açık kuvars üzerine altın ve titanyumun karıştırılmasıyla oluşur.
Vücudun tüm çakra enerji merkezlerini harekete geçirir. Yaşam gücünüzün tezahür etmesi için bir yol açar. Bu da size hayatınıza daha fazla enerji getirir. Böylece hayatın tüm durumlarını sevinçle ve sevgiyle karşılayabilirsiniz.

Gökkuşağı aura kuvars öfke, kızgınlık ve keder gibi tüm olumsuz duyguları serbest bıraktığı için sorunlu aileler için faydalıdır. Bu kristalle meditasyon yaparken ve disfonksiyona odaklandığınızda, problemlerin sebebi hakkında bilgi verilecektir. Evin etrafına yerleştirildiğinde gökkuşağı aura kuvveti, aileye uyum getirecektir.

YAKUT KUVARS AURA TAŞI

Yakut kuvars aura taşı platin, altın ve gümüşün karışmasıyla oluşur. Bu kristalde derin yakut kırmızısını yaratmak için metal atomlarının daha yüksek seviyeleri kullanılır. Yakut aura kuvars kristali fiziksel, zihinsel ve duygusal istismarın temel çakrasını temizler. Kalbe tutku, canlılık ve bilgelik getirir. Bu saldırganlığa ve şiddete karşı koruyucu bir kristaldir. Endokrin sistemine fayda sağlar ve mantar enfeksiyonları ve parazitler için doğal bir antibiyotiktir.  Siyatik, alt sırt sorunları ve kaymış disklerin iyileşmesini arttırdığı düşünülmektedir.Gül kuvars aura taşı gül rengini arttırmak için kuvars ve platin ile altın veya gümüşün karışımıyla oluşur. Bu taş kendiniz hakkındaki derin şüpheleri değiştirerek epifiz bezi ve kalp çakranız üzerinde çalışan dinamik bir enerjiye sahiptir. Gül Kuvars meditasyon sırasında size koşulsuz sevgi ve ruh eşinin ulaşabileceğini gösterir. Bu kristalle iyileşen reiki veya refleksoloji, fiziksel bedende homeostaz meydana getirir.

GÜL KUVARS AURA TAŞI

Gül Kuvars Kristali şu anda olduğunuz gibi mükemmel olduğunuz bilgisini arttıracaktır. Aynı zamanda kötüye kullanım, harap olma ya da reddedilme anılarını da azaltacaktır. böylece daha yumuşak bir kalbe sahip olabilirsiniz.
Gül Kuvars taşı ergenlik döneminin başlangıcında kızların ve erkeklerin çocukluk çağını hafif atlatmalarına yardımcı olabilir. Bu kristal özellikle genç kadın eşi tarafından desteklenmiyorsa hamilelikle ortaya çıkan duygusal sorunlara yardımcı olduğu düşünülmektedir. Gül aura kuvars enerjisi duygusal ve çok boyutlu iyileşmeye, öfkeyi hafifletmeye ve yatıştırıcı yanıklara yardımcı olur.

GÜNIŞIĞI KUVARS AURA TAŞI

Günışığı kuvars aura kristali altın ve platinin karışımı ile oluşur.
Enerjileri güçlü ve son derece aktiftir. Güneş solar pleksus çakrasını harekete geçirir ve temizler. Eski duygusal travmayı salıverir. Her düzeyde kabızlığı giderir ve toksinleri serbest bırakır.
Herhangi bir şifa kristal düzeninin merkezine yerleştirilen Günışığı kuvars kristali, tüm sisteme sağlık ve enerji aşılar. Manevi düzeyde geniş ve koruyucu, ilham verici, iyimserlik, doğal sevinç verir. Toksinleri gidermek, kabızlığı gidermek ve sindirim sorunlarına yardımcı olmak için güçlü bir şekilde pozitif bir taş olarak kabul edilir. Pankreas, karaciğer, dalak, safra kesesi ve sinir sistemi için tedaviye yardımcı olan en faydalı kristal olduğu düşünülmektedir. Vücudu dengede tutmaya yardımcı olur ve Mevsimsel Duygudurum Bozukluğunun tedavisinde ve A, D ve E vitaminlerinin emilimine yardımcı olarak kullanılabilir.

mawice
mawice
Türkiye'deki tüm blog sahiplerine - yazarlarına wordpress ve blogculuk hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı hedefleyerek mawice.com'u kurdum. Ve İşin Güzel Tarafı Sizlerde İçerik Paylaşabilirsiniz Web Sitemizde ..Sizlerinde desteğiyle kısa zamanda büyüyecegimize inannıyorum. Tşkler..
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.