ALTIN 475,49
DOLAR 7,5718
EURO 8,9888
BIST 1,1866
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 25°C
Parçalı Bulutlu

Eudialyte Taşı

Eudialyte Taşı

Eudialyte taşı siklosilikat mineral ailesinden olup, küçük bir zirkonyum cevheri olarak kabul edilir. Zirkonyum, itriyum, manganez, demir, kalsiyum, seryum ve sodyum içeren karmaşık bir silikattır.

Bu taş genellikle kırmızı-turuncu, turuncu, pembe, kahverengimsi kırmızı, kahverengi, sarımsı kahverengi, sarı, yeşil veya mordur. Eudialyte ismi bu taşın asitler içinde kolay çözünürlüğüne değinerek ‘kolayca parçalanabilir’ anlamına gelen Yunancadır. Eudialyte taşı Kanada ve Rusya’da bulunabilir. Madagaskar, Grönland, Norveç ve ABD’de bulunabilen Eudialy taşı yatakları da bulunmaktadır.

Eudialyte taşı tüm hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak daha fazla fiziksel enerji verecektir. Zirvenizde değilken veya oyunun tepesinde değilken size enerji katan bir pil gibi davranacaktır. Eudialyte taşı ayrıca negatif enerjileri uzak tutacak güçlü bir koruma taşıdır. Kötümser hisleri de bırakmanıza yardımcı olacaktır.

Bu taş söz konusu olduğunda hayatınızda kötümser insanlar için yer olmayacak ve çemberinizin içine girmek istedikleri zaman onlardan uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Eudialyte taşı sizi dengeli ve amaçlarınıza uygun hale getirecek güçlü bir topraklama taşıdır. Hayatınızdaki enerjileri ayarlayacak ve arzularınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak!

Size sahip olduğunuz tüm beceri ve yetenekleri ve onlarla yapabileceğiniz birçok şeyi size hatırlatacaktır. Bu taşın enerjileri, hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekenlere sahip olduğunuzu size temin eder. Eudialyte taşı ayrıca size kişisel güç kazandıracak. Yetenekleriniz konusunda sizi daha güvende hissettirecek ve kişisel durumlarınızda olumlu bir değişim yaratmanız için size ilham verecektir. Bu taş fiziksel canlılığınızı artıracaktır. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için fiziksel taleplerde size yardımcı olacaktır.

Ayrıca duygularınızı dengeleyecek ve aşırı tepki vermeyeceksiniz. Duygularınıza dikkat etmenizi ve onları sakin ve özlü bir şekilde ifade etmenizi teşvik edecektir. Eudialyte taşı özgüvene ilham kaynağı olacak. Ayrıca stresi azaltmak için çok yararlı bir taştır. İşyeri ortamına gelince, Eudialyte’nin enerjileri ile çalışmayı kolaylaştırır. Saygın olduğunuz, takdir edeceğiniz ve destekleneceğiniz bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Kendini sevmeyi de teşvik edecek bir taş. Kendinizi sağlıklı bir şekilde sevdiğinizde, daha dengeli hissedersiniz ve kendiniz hakkında her şeyi kabul etmeyi daha kolay bulacaksınız. Bu taşın enerjileri, sevginizi ve insanlığa olan ilginizi artıracaktır. Bu taş aynı zamanda telepatik yeteneklerinizi de geliştirecek. Ayrıca yaratıcı ve orijinal olmanızı engelleyen tıkanıklıkların engelini kaldıracaktır. Bu taş, doğuştan gelen armağanlarınızın ışıldamasına izin verecek, böylece bunu tüm dünya bilecek!

Eudialyte’nin iyileştirici özellikleri, kalp hastalığının tedavisinde yardımcı olabilir. Bu taş aynı zamanda kemikleri ve iskelet sistemini de güçlendirebilir ve yaralanma veya ameliyat geçiren hastalarda kemik iyileşmesini hızlandırabilir.

Artrit, romatoid, hatta kemik kanseri veya kemiklerin çatlaması gibi kemikle ilgili durumların iyileşmesinde yardımcı olabilir. Ayrıca tiroid ve pankreas ya da gözlerdeki problemleri tedavi etmede de yararlıdır.

Eudialyte taşı ayrıca kanın temizlenmesine yardımcı olduğu bilinmektedir. İyi şans ve refahı çekmek için mükemmel bir taştır. Gelirinizi, yatırımlarınızı veya tasarruflarınızı arttırmanın benzersiz yollarını bulabilmeniz için yaratıcılığınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Eudialyte taşı finansınıza geldiğinde daha fazlasını elde etmenizi sağlayacak enerjik bir taştır.

Doğuştan yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi kullanarak hayallerinizi nasıl gerçeğe dönüştürebileceğinizi gösterecektir. Yeni bir çabaya başladığınızda size başarı kazandıracak güçlü ve kullanışlı bir taş. Ayrıca yeni fırsatlar bulmanıza ve yeni hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Eudialyte taşı canlandırıcı ve enerji verici bir kalp taşıdır. Bu taşın enerjileriyle çalışırken, aşkı kabul edip iletişim kurmanıza izin veriyorsunuz. Bu kimyasal olarak karmaşık taş kalple ilgilidir. Kalp çakralarını temizleyecek ve harekete geçirecek, böylece derin bir sevinç, tatmin ve neşe hissi yaşayacaksınız.

Eudialyte taşı romantik yaşamınızda eşzamanlılıkları ve keyifli tesadüfleri artıracaktır. Aşk hayatınızda gerçekleşecek tüm tatlı şeylerden dolayı romantik bir filmin parçası olduğunuzu hissedeceksiniz. Bu taş hayallerinizi ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek. Bir romantizm ve mutluluk dalgasının keyfine varacaksınız ve kralın her günü bir kraliçe tarafından şımartıldığını hissedeceksiniz.

Eudialyte taşı libidonuzu harekete geçirecek ve sizi daha az engellenmeye davet edecektir. Sevgide daha fazla risk almanızı teşvik edecektir. Sadece bunu düşünmek korkutucu olabilir, ama çoğu zaman en iyi ödülleri veren korkunç şeylerdir. Eudialyte taşı kalbinizde herhangi bir olumsuz duyguyu ortadan kaldıracak. Ayrıca ilişkinizi etkileyebilecek olumsuz tutumlardan da kurtulacaktır.

Duygusal olarak kendinizi zayıf hissettiğinizde Eudialyte taşı size duygusal bir güç verecektir. Duygularınızdan bunalmayacağınız için sizi enerjisi ile yükseltir. Eudialyte taşı kendi kendine değer verme duygularınızı artıracak ve kendinizle daha fazla gurur duymanızı sağlayacaktır. Kendinize bir kişi, sevgili ve ortak olarak önem vermenizi hatırlatacaktır.

Bu taşın iyileştirici enerjileri de duygusal iyileşmenizde yardımcı olacaktır. Umutsuzluk hislerini nasıl mutluluk, memnuniyet ve bütünlük duygularıyla değiştireceğinizi gösterecektir. Acı ve mutsuzluğun sürmeyeceğini ve hiçbir zaman mutlu ve bütün olarak hissedeceğinizi hatırlatacaktır.

Eudialyte taşı mutlu ve huzurlu bir ilişkiye sahip olmanızı engelleyen duyguları serbest bırakmanıza yardımcı olacaktır. Bu taş, iyiden daha fazla zarar veren duyguları tanımanıza yardımcı olacaktır. Kötü yerine iyi duygulara odaklanmanızı ve daha mutlu ve daha doyurucu bir aşk hayatı yaşamak için uzaklaşmaya istekli olmanızı teşvik edecektir.

Eudialyte, aşk hayatınızı hangi yönde yapacağınızı gösterecek çok cesaret verici bir taştır. Doğru yöne giderseniz size bir işaret verecek! Yolları ayırmak ve bir ilişkinin sona ermesini istiyorsanız, Eudialyte gitmenize ve barışçıl ve saygılı bir şekilde sona erdirmenize yardımcı olacaktır.

Bu taşın titreşimleri, hatalarınızdan nasıl öğrenebileceğiniz ve nasıl daha iyi bir insan ve daha iyi bir ortak olmanıza yardımcı olabileceğinizi size gösterecektir.

Eudialyte ayrıca, planladığınız gibi bir şey ortaya çıkmadığında bile kendinizle nasıl huzur içinde olabileceğinizi gösterecektir. Gerçekten Eudialyte, kalbinizin gerçek mutluluğunu bulmanıza yardımcı olacak bir taş!

Eudialyte, evinizde, iş yerinizde veya iş yerinizde refah getirdiği bilinen odun enerjisini içerir. Şansın, bolluğun ve refahın enerjilerini çekmek için kullanın.  Daha fazla aktivite, coşku, aydınlatma, sıcaklık ve mutluluk enerjisini çekmek için evinizin veya ofisinizin güney bölgesine bir parça Eudialyte yerleştirin.

Eudialyte kalp çakranızı açar ve aktive eder. Ancak enerjileri taçdan kök çakraya akar, diğer çakraları yol boyunca açar ve Kundalini için bir yol oluşturur. Bu taşın enerjileri üzüntü, depresyon, düşmanlık, suçluluk, kızgınlık, kıskançlık ve öfke gibi olumsuz enerjilerinden kurtulmaya yardımcı olacaktır.

Kalp çakranın yanı sıra kök ve sakral çakranın durgun ve eski enerjilerini temizleyecektir. Eudialyte, istismar veya çocukluk travmasından duygusal iyileşmeyi destekleyecektir. Bu taş aynı zamanda zihinsel yeteneklerinizi ve sezgisel armağanlarınızı da uyandıracak ve yeni realizasyonlara ve fikirlere sahip olmanıza izin verecektir. Sana devam etmene ilham verecek ateşi verecek.

Geçmişi temizlemeye ve geleceğe odaklanmanıza yardımcı olduğunda, Eudialyte taşı mükemmeldir. Eudialyte düzenli ve sürekli çalışılması gereken bir taştır. Bununla güçlü bir bağlantı kurarsanız, hangi yöne çekmeniz gerektiğini ve hayallerinizi gerçeğe nasıl yansıtabileceğinizi gösterecektir. Eudialyte taşı ile çalışırken üzgün, korkmuş, gergin ya da endişeli olmak çok zor. Tüm olumsuz duyguları ortadan kaldırır ve geçmişe doğru ilerlemek yerine bir şeyler yapmanıza yardımcı olur.

Eudialyte size kalp çakranızdaki dengeyi yeniden kurma ve enerjilerin akışını engelleyen her şeyden kurtulma şansı verecektir. İşlerin iyi gitmesine ve sağlıksız ilişkinizden kurtulmanıza yardımcı olacak. Size iyi olmayan birine ya da size kötü davranan birine veda etme cesaretini verecektir.

Kalbinizin açılmasına ve geçmişteki acılarınızdan ve travmalarınızdan iyileşmesine izin verin. Eudialyte, ilerlerken siz ve ilişkinizi destekleyecek fantastik bir taş olacaktır. Eğer Eudialyte’nizi sakral çakranızda kullanmak isterseniz, iyileşmek veya temizlemek istediğiniz herhangi bir sorunu ortaya çıkarmak amacıyla sakral bölgeye enerji çekebilirsiniz.

Bunu kök çakranızda kullanmak istiyorsanız, enerjileri yeryüzünden çekin ve ayaklarınızın üzerinde durmasını sağlayın. Eudialyte, birçok seviyede çalışabileceğiniz güçlü bir taştır. Belirsiz veya bunalmış hissetmek yerine, bu taş daha net ve daha açık bir kalple yapılması gerekenleri yapmanıza izin verecektir.

Eudialyte kalbini ve aklını temizleyecek. Geleceğinizi yaratmaya ve bunu gerçeğinize göre şekillendirmeye odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

Eudialyte hayatınızı ve sevgi gücünüzü güçlendirecek nadir ve güçlü bir taştır! Kalbinizin istediği her şeye denge ve uyum getirecek. Bu taş, arzularınızı gerçeğe uygun olarak tutacaktır. Hayatınızı sevgi dolu kalp temelli enerjilerle dolduracak güçlü ve pozitif titreşimler taşır.

Eudialyte taşı daha fazla sevgi almak veya daha fazla sevgi vermek istiyorsanız mükemmel bir taş. Bu taş, kalpteki sevgiyi hem küçük hem de büyük yollarla nasıl daha iyi ifade edeceğinizi öğretecektir.

Eudialyte taşı yeni fikirleri ve yeni düşünce biçimlerini almak için zihninizi açacaktır. Hayatınızdaki eşzamanlılık ve tesadüflerin oluşumunu artıracak, bu da hayallerinizin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır

ETİKETLER:
mawice
mawice
Türkiye'deki tüm blog sahiplerine - yazarlarına wordpress ve blogculuk hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı hedefleyerek mawice.com'u kurdum. Ve İşin Güzel Tarafı Sizlerde İçerik Paylaşabilirsiniz Web Sitemizde ..Sizlerinde desteğiyle kısa zamanda büyüyecegimize inannıyorum. Tşkler..
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.