ALTIN 475,49
DOLAR 7,5718
EURO 8,9888
BIST 1,1866
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 25°C
Parçalı Bulutlu

Fuksit Taşı

Fuksit Taşı

Fuksit en derin duygusal yaraları iyileştirebilir. İyileştirmek için nasıl kullanabileceğinizi keşfedin…

Fuksit taşı Muscovite Mica çeşidinin güzel bir yeşil taşıdır. Sahip olduğu muhteşem ışıltı nedeniyle göreceğiniz en güzel ve zarif taşlardan biridir. Yeşil rengi taş yapısında bulunan az miktarda kromdan kaynaklanır.

Fuksit taşında daha fazla krom olduğunda yeşil renk daha derin ve daha güçlü olacaktır. Taş, bir Alman mineraloğu olan Johann Fuchs’un adını almıştır.

Ağırlıklı olarak Brezilya’da bulunur, ancak Hindistan, Brezilya, Zimbabve ve Rusya’da da fuksit taşı çıkartılmaktadır. Fuksit taşı gençleşme ve yenilenme taşıdır. Nerede olduğunuzu hissettiğinizde ve hayatınız ile ilgili önemli bir şey olduğunu hissettiğinizde, Fuksit sizinle birlikte olmak için çok iyi bir taştır.

Hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandıracak ve yaptığınız tüm güzel şeyleri takdir etmenizi sağlayacaktır. Bu taş, gençliğin enerjilerini ve canlılığını taşır ve hayatınızı neşe, kahkaha ile dolduracaktır. Size heyecan hissi verecek ve ileride ne olduğunu ileri sürmenizi sağlayacak.

Fuksit taşı küçük şeylerden bile neşe ve tatmin elde edeceğinizi gösterecektir. Fuksit taşı hayatınızdaki neşe ve mutluluğu geri kazanmanıza yardımcı olabilir.

Küçük şeyleri normalde sizi kızdıran insanlarla konuşma şeklinizi ve genellikle kanınızı kaynatan durumlara yanıt verme şeklinizdeki ince farkı görmeye başlayacaksınız. Sizin için artık sağlıklı olmayan düşünceler ve duygular sisteminizden silinecektir.

Bu taş duygusal, zihinsel ve ruhsal dengeyi elde etmenize yardımcı olacaktır. Her şey parçalanıyormuş gibi hissettiğiniz zaman, bu taş her şeyin yoluna gireceği konusunda size güvence verecektir. Fiziksel veya duygusal zorluklardan geri adım atmanıza yardımcı olacaktır. Vücut, kalp ve zihninizde tekrar güçlü olmanızı sağlayacaktır. Fuksit taşı ayrıca hayatınızı barış ve huzurla dolduracaktır.

Ayrılmak üzereyken kendini sakinleştirmeyi öğretecek. Diğer insanlara karşı daha şefkatli ve anlayışlı olmanızı sağlayacaktır. Çevrenizde neler olup bittiğini hissedip düzenli, güncel ve bilinçli kalmanıza yardımcı olacak.

Fuksit taşı yaratıcılığın, sezginin ve ilhamın enerjilerini getirecek. Günlük yaşamınızda sahip olduğunuz sorunları anlamanıza ve sizin için işleri kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır.

Fuksit taşı sağlığa ait bir taş veya Şifacı Taşı olarak bilinir. İyi bir fiziksel sağlık sağlamanıza ya da sizi rahatsız eden şeylerden kurtulmanıza yardımcı olacak pek çok iyileştirici özelliğe sahiptir. İyileştirici yeteneklerinizi geliştirmeye yardımcı olacak ve bazı koşullara doğal bir ağrı kesici olarak davranacaktır.

Bağışıklık sistemini hızlandıracak. Migren baş ağrılarını, baş dönmesi, hareket hastalığını ve vertigoyu da tedavi ettiği bilinmektedir. Ayrıca karpal tünel sendromu, kas esnekliği ve spinal hizalama ile ilişkili ağrıları hafifletebilir.

Uykusuzluğun tedavisinde yardımcı olabilir ve iltihabı hafifletebilir. Zararlı ve toksik maddeleri vücuttan çıkarabilir ve güneş yanıkları, kızarıklık, kaşıntı ve diğer alerji türlerinin tedavisinde oldukça etkilidir.

Fuksit taşı vücudun daha fazla esneklik kazanmasına yardımcı olabilir. Vücudunuzun şeker seviyelerini dengeleyebilir. Ayrıca boğaz, larinks ve arteriyel problemler için özellikle yararlıdır. Metabolizmanızı düzenlemenize ve kilo vermenize yardımcı olabilir. Fiziksel ve zihinsel olarak yorucu bir günden sonra vücudun gücünü ve enerjisini yeniden kazanmasına yardımcı olabilir.

Fuksit taşı iyi şansları hayatınıza çekebilir. Aynı zamanda büyüme, yeni başlangıçlar ve genişleme sembolüdür. Aynı zamanda gergin durumları etkili bir şekilde dağıtabilen stabilize edici bir taştır. Takım çalışmasını teşvik edecek, üretkenliği artıracak ve yaratıcılığı açığa çıkaracak. Ayrıca organizasyon ve zaman yönetimi ile size yardımcı olacaktır. Fuksit taşı ilişkinize dostluk, açık yüreklilik ve merhamet getirecektir.

Eğer ilişkinizin problemler ve olumsuzluklar ile tartıldığını düşünüyorsanız, Fuksit taşı toksisiteyi giderebilen mükemmel bir taştır. İlişkiniz endişeleriniz, korkularınız veya stresiniz için değil, ilham kaynağı olmalıdır. Farkına varmadan o seviyeye ulaştıysa, panik yapmayın. Fuksit neşe ve canlılığına geri kazanmanıza yardımcı olabilir.

Fuksit taşı ayrıca sevdiğiniz kişi için sorumluluk duygunuzu güçlendirecektir. Birbirinizin hayatında neden olduğunuzu fark etmenizi sağlayacak. İlişkinizi test edebilecek pek çok şey var ama Fuksit taşı tüm zorluklara rağmen daha güçlü ve daha iyi olduğundan emin olmanızı sağlar.

Fuksit taşı artık sahip olmak zorunda olmadığınız bir zamanda başka bir kişi için sorumlu olma ihtiyacından sizi serbest bırakacaktır. Fuksit taşı size özellikle insanlardan yararlandığınız zaman, insanlara nasıl ve ne zaman söyleyeceğinizi gösterecektir. Size nezaket ve cömertliğin bir sınırı olduğunu hatırlatacaktır.

Bu taş iyiliğinizi besleyen duygusal vampirlere karşı sizi koruyacak. Ayrıca, kendi ilişkinizde bir zorlamaya neden olduğunun farkında olmadığınız durumlara gözlerinizi açmanızı sağlayacaktır. Fuksit taşı artık verecek bir şeyiniz olmadığında hayır demenizi hatırlatacak. Bu taş, herhangi bir şekilde kötüye kullanılmasına izin vermez.

Size yeni bir öz-değer hissi verecektir. Bunu hak etmeyenler için kurtarıcı, şehit ya da hizmetkar olma eğiliminizi ortadan kaldırır. Size yakın olan insanlar tarafından manipüle veya aldatılmasını önleyecektir. Size konuşma ya da kendinizi koruma cesaretini verecektir.

Fuksit taşı ayrıca size nasıl dirençli olacağınızı gösterir. Birçok zorluk olacak, ama hepsini kiminle başa çıkaracağını bileceksin. Birçok hayal kırıklığı, kalp ağrısı ve ağrı olacak ama kalbin onlara dayanacak kadar güçlü olacak.

Fuksit taşı ilişkinizde bağımsız olmanıza yardımcı olacaktır. Güçlü ve cesur olmanızı ve her şey için partnerinize çok fazla güvenmemeyi öğretecektir. Bağlantılı bir ilişkide olsanız bile, kendi kendini hissetme duygusunu asla kaybetmemelisiniz.

İlişkinizdeki güç mücadelelerine devam etmenizi hatırlatacaktır. Bir ilişkide olmak, daha güçlü olmakla ilgili değildir. Eşit olmak ve ortak olmakla ilgilidir.

Birisi hasta olduğunda evinizde bir Fuksit taşı olması yararlı olacaktır. Alanı iyileştirici enerjilerle dolduracak ve hasta kişiyi kendi sağlığının sorumluluğunu almaya teşvik edecek.

Fuksit taşınızı her iki ayda bir hematit taşı ile deşarj edebilirsiniz ve her türlü kaya kristali ile şarj edebilirsiniz. Fuksit taşı büyük bir enerji dağıtıcısıdır. Herhangi bir pencereye yerleştirin, böylece şifalı enerjileri evinizdeki odalarına doldurur. Aynı zamanda güç, sıcaklık ve canlılık enerjilerini de taşıyacak.

Fuksit, içsel çocuğunuzun sevincini destekler. Genç canlılığın, kalbinizde ve zihninizde olumlu bir tutumdan kaynaklandığını hatırlatır. Bu taş, enerjilerini bağışıklık sisteminize odaklar. Sağlığınızı koruyacak ve iyileştirecek ve zihinsel durumunuzun verimli olmasını sağlayacaktır.

Fuksit taşı sezginin, ilhamın ve yaratıcılığın niteliklerine sahiptir. Enerjileri, her türlü durumda doğru tutuma sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Zihnini kalbine bağlayan bir kalp çakrası taşı. Başkalarıyla etkileşiminizi anlamanıza ve temel ihtiyaçlarınızın nasıl karşılanabileceğini anlamanıza yardımcı olur.

Bahçede Fuksit taşı kullanılabilir, çünkü doğanın ruhlarıyla yakından ilişkilidir. Bitkilerin büyümesine yardımcı olmak için bir tür iksir gibi çalışabilir. Fuksit kendinizi iyileştirmede kullanırsanız, şifa veren enerjilerini yükseltmek ve iyileşme sürecini hızlandırmak için diğer taşlarla ve kristallerle birleştirebilirsiniz.

Bu taş uykusuzluğu yatıştırır ve duygusal şokunuzu hafifletir. Kendine olan saygınızı güçlendirir ve vücudunuzdaki fazla enerjileri ele alır. İyileştirici etkilerinden yararlanmak istiyorsanız, cebinize veya çantanıza veya doğrudan cildinize yerleştirilebilir.

Bu taşın Başmelek Rafael’in güçlü müttefiki olduğuna inanılıyor. Rafael’in derin zihnini ve kalbini çağırır ve uyurken size şifa veren enerjiler verir. Bu aynı zamanda kendi sağlığınız, sorunlarınız ve endişeleriniz için sorumluluk almanızı teşvik edecek bir taştır.

Size kendi hayatınızdan sorumlu olduğunuzu ve yaptığınız her şeyin hayatınızı bir bütün olarak etkilediğini hatırlatacaktır. Fuksit başkalarıyla ilgilenmeden önce kendinize nasıl bakabileceğinizi gösterecektir.

Fuksit taşı size kendi duygusal ve ruhsal gelişiminiz için ne yapmanız gerektiğini bilmeniz için bilgelik ve anlayış kazandıracaktır. Kendi derslerinizi öğrenmenize yardımcı olacak bir taş. Fuksit taşı her türlü duygusal şantaja nasıl direnebileceğinizi gösteren bir taştır. Gerçek aşkın anlamını bilmek istiyorsanız, bu taş her zaman yanınızda olmalıdır. Dayanıklılığınızı güçlendirecek ve sağlıksız aile çatışmasından geri çekilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca her türlü travmadan iyileşmenizi hızlandıracaktır.

Fuksit taşı aklın zekasını kalbin aklı ile ilişkilendirecek bir taştır. Diğer insanlarla olan bağlantılarınızı ve etkileşimlerinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Rejenerasyon ve yenilenme enerjilerini taşır ve duygusal bir travmadan sonra size sağlamlık ve esneklik kazandıracaktır. Bu taş yağmurdan sonra daima güneş ışığı gibi hissettirecek. Fiziksel ve duygusal bedeni dengeye getirecektir.

Fuksit taşı bilincini temizleyecek ve herhangi bir anda gerçekten neyin önemli olduğunu görmenizi sağlayan güzel ve ışıltılı bir yardımcıdır.

ETİKETLER:
mawice
mawice
Türkiye'deki tüm blog sahiplerine - yazarlarına wordpress ve blogculuk hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı hedefleyerek mawice.com'u kurdum. Ve İşin Güzel Tarafı Sizlerde İçerik Paylaşabilirsiniz Web Sitemizde ..Sizlerinde desteğiyle kısa zamanda büyüyecegimize inannıyorum. Tşkler..
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.