ALTIN 462,70
DOLAR 7,4584
EURO 8,8220
BIST 1,1814
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Parçalı Bulutlu

İddaa’da Kazanmak İçin Yepyeni Bir Yöntem

İddaa’da Kazanmak İçin Yepyeni Bir Yöntem

Bahis olayında kar etmek için kesinlikle bir para yönetimine ihtiyaç vardır. İstatistikler asla yalan söylemez. Kısa dönemde zengin olmak için şansa ihtiyacınız olmalıdır fakat uzun dönemde bunu adım adım ve para sistemlerine her zaman bağlı kalarak başarabilirsiniz.

10 kere yazı tura attığınızı düşünün. Bunun 7 ya da 8 tanesi tura gelebilir. Fakat 10000 sefer atarsanız göreceksinizki yazı ile tura gelme ihtimali uzun zaman zarfında birbirine çok yakın olacaktır ve bu da istatistik olarak defalarca kanıtlanmıştır. Fazla kelime oyunu yapmadan size sistemi tanıtayım. 

Yeni Para Yönetim Sistemi;

Öncelikle yapacağımız kuponun toplam oranı 2.00 ile 2.15 aralığında olmalıdır.

-Bir kağıda beş tane “1” rakamını yan yana yazıyoruz. Bu sayıların herbiri kendi başına tutar belirtiyor. 1 rakamını ben 1 misli olarak belirliyorum. İsteyenler bunu arttırabilir. Amacımız ise 5 rakamı da elemektir. Bu yol ile 5 YTL kazanacağız.

1 1 1 1 1

– Buradaki amacımız en soldaki rakam ile en sağdaki rakamı birleştirip, oluşan tutarı oynamaktır. Yukarıdaki örneği uygulayacak olursak en soldaki 1 ile en sağdaki 1`i topluyoruz ve ilk kuponumuzu 2 YTL yapıyoruz.

– Eğer kazanırsak en başta birleştirdiğimiz rakamlardan kurtuluyoruz ve geriye 1 1 1 kalıyor. Ve devam ediyoruz. Amacımız bütün hepsinden kurtulmaktır.

– Eğer kaybedersek, birleştidiğimiz tutarı çizelgenin sağına yerleştiriyoruz. Örnek; 1 1 1 1 1 2 oluyoruz.

Sonuç olarak kazandığımız zaman rakamlardan kurtuluyoruz, kaybettiğimiz zaman ise birleştirip toplam oynadığımız tutarı en sağa ekliyoruz. Bu sistemden kazanmak için bütün rakamlardan kurtulmamız gerekmektedir.

Hemen bir örnek ile sistemimiz konusunda detaylara gireyim;

Kasamızda 50 YTL olduğunu varsayıyoruz. Ve her biri 1 misliyi belirten çubuklarımızı sıralıyoruz;

1 1 1 1 1

Programa bakıyoruz ve toplam 2 katı olan bir kupon yapıyoruz. Kat sayısı az olduğu için çifte şanslardan tercih edip kuponu oluşturuyoruz. Şimdi ne kadar oynayacağımızı hatırlamak için çizelgemize bakıyoruz. Çizelgedeki en soldaki rakam ile en sağdaki rakamı topluyoruz. Bu da 2 ediyor. “1” rakamı 1 misliyi simgelediğine göre” 2″ rakamı da 2 misliyi simgeleyeceği için bu kupona 2 YTL oynuyoruz. Bu kupondan sonra kasamızda 48 YTL kalıyor.

Ve kazanamadığımızı varsayalım. Kazanamadığımız için çizgiler aynı kalacak ve en sağlarına toplam oynadığımız misli sayısını yazacağız. Bu da 2`ydi. Şimdi çizelgeye tekrar bakalım;

1 1 1 1 1 2

Şimdi tekrar toplam 2 katı olan bir kupon yapıyoruz. Amacımız çizgilerden kurtulmaktır. En soldaki 1 rakamı ile en sağdaki 2 rakamını topluyoruz. Bu da 3 ediyor. Yani bu kupona 3 misli oynayacağız. Bu kupon sonunda hesabımın 45 YTL kaldığını görüyoruz.

Daha sonra maçlar oynanır ve bir de bakıyoruz ki kupon kazanmış. Toplam oran 2 katı olduğu ve 3 YTL oynadığımız için 6 YTL kazanıyoruz. Hesabımıza bakıyoruz ve 51 YTL olduğunu görüyoruz.

Bu kupon kazandığı için aldığımız en soldaki rakam ile en sağdaki rakamdan kurtulmuş olduk. Şimdi tekrar çizelgemize bakalım;

1 1 1 1

Amacımız devam ediyor. Ve bu rakamlardan kurtulmalıyız. Şimdi tekrar 1`e 2 katı olan bir kupon yapıyoruz. Kaç misli oynacağımızı ise çizelgede en soldaki rakam ile en sağdaki rakamı topladığımızı çoktan öğrendiniz bile. En soldaki rakam “1” en sağdaki de “1” dolayısıyla bunları topluyoruz ve 2 misli bir kupon yapıyoruz. Hesabımızda 49 YTL kalıyor.

Sonra sonuçlara bakıyoruz ve kuponumuz kazanmış. 2 misli yaptığımız ve 2 katı kupon bildiğimiz için 4 YTL kazanmış oluyoruz ve hesabımız 53 YTL oluyor.

Kazandığımız için en soldaki ve en sağdaki rakamlar eleniyor.

Şuan ki çizelgemiz;

1 1 

Şimdi bu iki çizgiden de kurtulursak sistemi başarı ile tamamlayıp yaklaşık yüzde 10`luk bir kazanç sağlayacağız. Tekrar 2 katlı bir kupon yapıyoruz. Daha sonra kaç misli oynayacağımızı hatırlamak için çizelgeye bakıyoruz. En soldaki rakam “1” ve en sağdaki rakamda “1”. İkisini topluyoruz ve kupona 2 misli oynuyoruz yani 2 YTL. Eğer kazanırsak sistem bitecek. Hesabımız 51 YTL oluyor.

Ama malesef kupon tutmamış. Olsun hiç sorun değil. Tutmadığı için demin oynadığımız misliyi en sağa ekliyoruz. İşte çizelgemiz

1 1 2

Tekrar kupon yapıyoruz ve en soldaki rakam ile en sağdakini topluyoruz. Bu da 3 ediyor. Yani 3 misli kupon oynayacağız. Kuponu oynuyoruz ve hesabımızın 48 YTL olduğunu görüyoruz.

Yaptığımız kupon tutuyor ve bu da demek oluyor ki 6 YTL kazandık. Şimdi hesabımızı inceliyoruz ve 54 YTL oluyoruz. Kazandığımız için en soldaki rakam ile en sağdaki rakam eleniyor.

Son çizelgemiz

1

Tek bir tane rakam kaldığı için bu tutarı oynıyoruz. Yani 1 kaldı ve biz 1 misli oynuyoruz. Kuponumuzu yaptıktan sonra hesabımızda 53 YTL kalıyor. Maçlar sonuçlanıyor ve kaybediyoruz.

Kaybettiğimiz içim çizelgeye en sağa kaybettiğimiz misli tutarı yerleşiyor. Son çizelgemiz,

1 1

Tekrar kupon yapıyoruz. En soldaki rakam ile en sağdakini alıp topluyoruz. 2 ediyor ve bu da 2 misli demektir. Hesabımızda 51 YTL kalıyor. Kuponumuz tutuyor ve hesabımızda 55 YTL oluyor. Çizelgede de rakam kalmadığı için sistemimiz kazançlı bir şekilde sona eriyor. Artık beğendiyseniz yeniden başlayabilirsiniz.

Önemli notlar;

– Aldığım bilgisayar verilerine göre bu sistemin tutma ihtimali yüzde 91 civarıdır.

– Rakamları ben örnek olsun diye bir misli yaptım. Yani 1 rakamı benim örneklerimde 1 misliyi yani 1 YTL`yi simgeledi. Daha fazla kazanmak istiyorsanız “1” rakamı sizin için daha fazla misliyi simgeleyebilir. Örnek olarak “1” rakamı 10 misliyi simgeler ve bu sistem başarılı olduktan sonra 50 YTL kazanırsınız.

– Bir başka seçim daha yapabilirsiniz. Ben size anlatması daha kolay olsun diye çizelgeye sisteme başlarken 5 tane 1 koydum. Dilerseniz 10 tane 1 koyupta bu 10 rakamı elemek içinde uğraşabilirsiniz. 10 rakamı eledikten sonra benim yukarıdaki örneği baz alırsak yani her birinin 1 misli olduğunu düşünürsek 10 YTL kazanabilirsiniz. 

mawice
mawice
Türkiye'deki tüm blog sahiplerine - yazarlarına wordpress ve blogculuk hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı hedefleyerek mawice.com'u kurdum. Ve İşin Güzel Tarafı Sizlerde İçerik Paylaşabilirsiniz Web Sitemizde ..Sizlerinde desteğiyle kısa zamanda büyüyecegimize inannıyorum. Tşkler..
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.