ALTIN 466,28
DOLAR 7,4680
EURO 8,8416
BIST 1,1833
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Az Bulutlu

İndikolit Taşı

İndikolit Taşı

İndikolit taşı turmalin kristal grubundandır. Kompleks bir magnezyum demir boro-alüminyum silikat hidroksittir ve genellikle metamorfik kayaçlarda ve yüksek sıcaklıkta hidrotermal damarlarda bulunur.

İndikolit taşı ayrıca en renkli grup olan Elbaite turmalin çeşidine aittir. Koleksiyoncular ve mücevher tasarımcıları tarafından en çok aranan kristal örneklerinden biri olmasını sağlar. Genellikle mavi veya mavi-siyah renktedir.

İndikolit taşı ABD, Brezilya, Kenya, Sri Lanka, Nijerya ve Afganistan’da bulunabilir. İndikolit taşı üçüncü gözünüzü ve boğaz çakralarınızı açacak güçlü bir kristaldir.

Ayrıca iletişim becerilerinizi geliştirir. İndikolit taşı ayrıca ruh rehberleriniz ve koruyucu meleklerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır. Geçmiş yaşamlarınızı daha iyi keşfetmenize ve anlamlandırmanıza yardımcı olacaktır. Bu kristal aynı zamanda psişik ve sezgisel yeteneklerinizi de arttıracaktır. Bu sizin maneviyatınızı geliştirecek.

İndikolit Taşı Faydaları ve Özellikleri

İndikolit taşı solunum ve sindirim sistemi rahatsızlıklarının tedavisinde yardımcı olduğu bilinmektedir. Ayrıca hipofiz, tiroid ve timüs bezlerini dengeleyebilir. İndikolit taşının iyileştirici enerjileri aynı zamanda göz bozukluklarının tedavi edilmesine ve baş ağrıları ve migrenlerle gelen ağrıların hafifletilmesine yardımcı olabilir.

İndikolit taşı vücuttaki sıvıları dengeleyebilir ve mesane ve böbrek rahatsızlıklarının tedavisinde veya yönetiminde yardımcı olabilir.

Bu kristal aynı zamanda hareket hastalığını iyileştirmede ve saç ve tırnaklarınıza parlaklık kazandırmada yardımcı olabilir. Ayrıca uykusuzluk ve gece terlemelerinin giderilmesinde yardımcı olabilir.

İndikolit taşı bakteriyel enfeksiyonları ve sinüziti tedavi etmek için kullanılabilir. Ayrıca yanıkları yatıştırmak için etkili bir tedavi sağladığı da bilinmektedir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için gücünüzü arttıracak ve size tüm mali çabalarınızda ihtiyaç duyacağınız desteği verecektir.

Bu kristalin enerjileri ile çalışırken, beklenmedik kaynaklardan akıllıca tavsiyeler alacaksınız. Ayrıca para akışınızı veya kişisel servetinizi etkileyebilecek finansal problemlerden veya beklenmeyen olaylardan da koruyacaktır.

Bu kristal hayat, aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda size derin ve huzurlu iç farkındalık getirecektir. Sevginin gerçek anlamını size gösterecek, böylece gerçek ve cömert bir şekilde başkalarını gerçekten de seveceksiniz.

Bu kristal aynı zamanda utangaçlığınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Bu kristalin enerjileri de ilişkinize uyum sağlayacak. İlişkinizi sarsan sorunlar çözülecek ve artık hissetmemeniz gereken duygular ortadan kalkacaktır.

Kalbinize huzur ve dinginlik getirecek. Geriliminizi azaltacak ve partneriniz veya ilişkiniz söz konusu olduğunda stresinizi azaltacak çok yararlı bir kristaldir. Bu taş keder, üzüntü ve kalp kırıklarının güçlü bir şifacısıdır.

Duygusal travmaları iyileştirmede çok yardımcı oluyor ve geçmişte haksızlığa uğradığınız size zarar veren insanları nasıl affedebileceğinizi gösterecektir. İndikolit taşı bağımsızlığı teşvik edecektir. Kendi kişiliğinizi ve kendi düşüncelerinizi, duygularınızı ve inançlarınızı sahip olmanızı hatırlatacaktır.

Bu taş eşinize karşı nasıl düşünceli olmanız gerektiğini gösterecektir. Partnerinizin aşk dilini öğrenmenize yardımcı olacak, böylece onları zahmetsizce mutlu ve tatmin edeceksiniz.

Sizi olumsuzdan olumluya götürecek ve ilişkideki iki kişi arasındaki duygusal büyümeyi destekleyecek. Bu kristal size gelişmiş bir aidiyet hissi verecektir. İlişkinize daha fazla dahil olacaksınız ve eşinizin ihtiyaçlarına daha fazla anlayış, düşünceli ve özenli olacaksınız.

Düşündüğünüz veya hissettiğiniz şeylerin daha iyi ifade edebilmenize izin verecek ve kişisel gerçeklerinizi yüzeye nasıl getirebileceğinizi gösterecektir. İndikolit taşı daha güçlü bir bağlantı ve daha iyi bir yakınlık paylaşabilmeniz için kolay bir enerji akışının keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

İndikolit taşı ayrıca, sevdiğiniz kişi ile aranızdaki iletişimi geliştirmek için de kullanılır. Kalpten konuşmanıza ve yükselen, güçlendiren ve enerji veren kelimelerin kullanılmasına ilham verir.

İyi bir gece uykusu yapmak, güçlü ve anlamlı rüyalara sahip olmak ve canlı rüyayı hatırlamak istiyorsanız, yatağınızın yanında bir parça İndikolit taşı koyabilirsiniz. Takı olarak kullanabilirsiniz veya cebinizde veya çantanıza koyarak vücudunuza yakın tutun. Bu işinize olan bağlılığınızı ve işiniz için tutkunuzu artırmanıza yardımcı olacaktır.

Bu kristali yanınızda taşıyarak konuşma engellerini aşmanıza da yardımcı olacaksınız. Yön veya rehberliğe ihtiyacınız varsa İndikolit taşı hareket etmek için size en iyi yönü gösterecektir.

İndikolit taşı ayrıca güçlü afrodizyak etkisi olan feromonlarınız da dahil olmak üzere duyularınızı güçlendirecektir.

Elektrikli ev aletlerinizi ve elektronik cihazlarınızı içeren ofisinize veya evinizin herhangi bir bölümüne koyabilirsiniz. İndikolit taşının iyileştirici enerjileri, akıllı telefonunuzun ve bilgisayarlarınızın yaydığı zararlı elektromanyetik alanların etkisini ortadan kaldıracaktır. Bu doğal taş enerji akışınızı huzurlu, uyumlu ve dengeli bir varoluşun tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.

İndikolit taşı doğru ve kalpten konuşmanıza izin vererek iletişiminizi geliştirebilir. Merhametin enerjilerini taşır ve daha açık görüşlü olmanıza ilham verir. Yüksek alem ile iletişiminizi kolaylaştıracak sorunun veya hastalığın nedenini veya kaynağını bulmanıza yardımcı olacaktır.

Üçüncü göz çakranızda İndikolit taşı kullandığınızda, psişik yeteneklerinizi geliştirebilir ve sezgilerinizi arttırabilirsiniz. İndikolit taşı tüm çakralarınızı uyumlu hale getirecek ve dengeleyecek çok koruyucu bir kristaldir.

Fiziksel iyileşme için kullanıldığında, İndikolit taşı uyku problemlerini ve göz, gırtlak, boğaz ve adrenal bezlerle ilgili problemleri tedavi etmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca vücudunuzdaki sıvı miktarını dengelemeye yardımcı olabilir ve böbrek ve mesane problemlerinizi kolaylaştırabilir.

Hayatınızda kaosun ortasında topraklanmış kalmak istiyorsanız ve vücudunuzdaki stres ve gerginlikten kurtulmak istiyorsanız bu kristali kullanın. İndikolit taşı açık bir kalbe ve açık bir zihne sahip olmanıza ilham verecektir. Ayrıca diğer insanlara karşı sorumluluk duygunuzu güçlendirecektir.

Başkalarına hizmet etme arzusu yüreğinizde büyüyecek ve bu arzu üzerine hareket etmeye daha fazla mecbur kalacaksınız. İndikolit taşı daha sevgi dolu ve etik bir insan olmanıza yardımcı olacaktır.

Bu kristale sahip olduğunuzda, vücudunuza, özellikle de çakralarınıza fayda sağlayacak huzurlu ve koruyucu enerjilerle kuşatılacaksınız. İndikolit taşı iletişim becerilerinizi ve psişik farkındalığınızı geliştirmek için çalışacaktır.

Olumsuz duygularınızı ortadan kaldıracak ve yaşamınızda daha fazla dürüstlük, neşe ve barışa sahip olmayı daha da kolaylaştıracaktır. İnsanların önünde konuşma veya düşüncelerinizi dile getirme konusunda problemleriniz varsa, bu kristal çok kullanışlı olacaktır.

Kristal şifacılar ayrıca gece terlemeleri, sinüzit, migren ve hareket hastalığını tedavi etmek için İndikolit taşı kullanırlar. Ayrıca saçlarınızın ve tırnaklarınızın güzelliğini ve sağlığını da geri getireceğine inanılıyor. İndikolit taşı bir barış ve uyum kristalidir. Farklılıklarınız ne olursa olsun diğer insanlarla huzur ve uyum içinde yaşamanızı teşvik edecektir.

Hakikat isteğinizi güçlendirecek ve önemsediğiniz kişiler için sorumluluk duygunuzu güçlendirecektir. Bu kristal şifalı enerjileri ruhsal alandan bedeninize yönlendirerek, kendi spiritüel şifrelerinizin yolunu açar. Fiziksel ve eterik bedeniniz arasındaki iletişimi destekleyecektir.

İndikolit taşı büyük yatırım fırsatları yaratabilir. İndikolit taşı derin mavi suların huzur ve dinginliğini çağrıştırır ve tam bir sessizliğe sessizce teslim olmaya davet eder. Size her türlü duygusal bağdan şifa ve salıverme sağlayacaktır.

Zihninizi yeni vizyonlara, hayallere ve fikirlere açacak ve görüntünüzü dünyanın gündelik farkındalığına yönlendirecektir. İndikolit taşı dürüstlük ve merhamet ile iletişim kurmanızı ve kalbinizde hisleri paylaşmanızı sağlayacaktır. Size daha güçlü bir sorumluluk duygusu verecektir ve insanlığa hizmet etmede size ilham verecektir.

Hayatınıza mutluluk ve neşe getirecek ve iyilik, hoşgörü ve ahenk teşvik edecek.

İndikolit taşı diğer doğal taşlar gibi evrensel yaşam gücünüzü odaklamak ve yükseltmek ve kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmek için içsel gücü büyütmek için çok fazla güce sahiptir.

İndikolit taşı aradığınız şeyi elde etme, hayatınızı iyileştirme, değer verdiğiniz şeylere dikkat etme ve sizi istenmeyen herhangi bir şeyden koruyabilme çabalarınızı destekleyecektir.


ETİKETLER:
mawice
mawice
Türkiye'deki tüm blog sahiplerine - yazarlarına wordpress ve blogculuk hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı hedefleyerek mawice.com'u kurdum. Ve İşin Güzel Tarafı Sizlerde İçerik Paylaşabilirsiniz Web Sitemizde ..Sizlerinde desteğiyle kısa zamanda büyüyecegimize inannıyorum. Tşkler..
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.