ALTIN 468,33
DOLAR 7,4785
EURO 8,8504
BIST 1,1829
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Az Bulutlu

Kovellin Taşı

Kovellin Taşı

Kovellin taşı (Covellit) genellikle indigo mavisi, mavi siyah, pirinç sarısı, koyu kırmızı veya morumsu renge sahip opak bir taştır. Reçineli parlaklığa sahip bir alt metali vardır. Kovellin taşı Benzersiz yanardöner bir renge sahip bakır bir mineraldir ve bu da onu koleksiyoncular arasında oldukça değerli bir taş haline getirir.

Kovellin taşı (Covellite) adını 1832 yılında italya’nın Vezüv Yanardağı’nda bu minerali ilk kez keşfeden İtalyan mineralog Niccolo Covelli’den almaktadır.

Kaliteli Kovellin taşı yatakları italya’nın Sardinya bölgesinde bulunmaktadır. Sırbistan’daki bor bölgesinde ve ABD’deki Montana ve Colorado’da çok renkli ve kaliteli Kovellin taşı (Covellite) yatakları vardır. Kovellin taşı Galler, Alaska, Almanya ve Peru gibi yerlerde de bulunabilir.

Kovellin taşı (Covellit) özellikle Turkuaz taşı ile eşleştirdiğinizde, pozitifliği size aşılayarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olan güçlü bir taştır.

Bu taş size olumlu bir bakış açısı elde etmenize yardımcı olacak ve bu olumlu bakış bu hayalleri gerçek hayatta göstermenize yardımcı olacaktır.

Kovellin taşının enerjilerini doğru bir şekilde kullanabilmenizi sağlayacak güçlü metafiziksel özellikleri vardır. Bunu başardığınızda hayatınızda hem küçük hem de büyük mucizelerin gerçekleşmesine izin verecek.

Bu taşın geçmiş yaşamlarınıza kapı açtığı bilinmektedir. Elde ettiğiniz bilgeliği ve geçmiş yaşamlarınızda geçirdiğiniz deneyimleri keşfederken size rehberlik edecektir. Kovellin taşı ayrıca içsel vizyon, basiret veya geçmiş yaşam çağrısı gibi psişik özelliklerinizi de açacaktır. Bu taş üçüncü göz çakranızı da uyarır.

Kovellin taşının enerjileri rüyalarınızın tamamını hatırlamanıza ve astral seyahat yapmanızı teşvik etmektedir. Bu ruh rehberlerinize başvurmak isterseniz sahip olmanız gereken bir taştır. Kovellin taşı sezginizi genişletecek ve sizi bu dünyada ve başka dünyalarda gerçekleşen olaylara karşı daha duyarlı ve bilinçli hale getirecektir.

Daha kolay iletişimi kolaylaştıracak olan ruh rehberlerinizin enerjilerine daha duyarlı olmanıza yardımcı olacaktır. Kovellin taşı bir akıl taşıdır. Eğer bir psişik, orta, değişken veya tarot okuyucuysanız, Kovellin ile çalışmak size çok yardımcı olacaktır çünkü zihninizin daha organize olmasına yardımcı olacaktır. Kolayca anlaşılacak daha iyi ve daha yapılandırılmış bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Kovellin taşı ayrıca vücudunuzdaki elektrik enerjisinin akışını arttırmaya da yardımcı olur. Enerjileri uyandıracak ve vücudun her yerinde pasaj yapmasını engelleyecek herhangi bir tıkanıklığı açacaktır.

Bu taş kendinizi topraklamaya yardımcı olmaktadır. Taşın topraklama enerjileri kendinizi motive hissetmenizi sağlar. Herhangi bir huzursuzluk veya boşluk belirtisi varsa bunları ortadan kaldıracaktır.

Zihninizin daha yüksek bilinç alemlerine ulaşmasına ve daha yüksek frekanslı enerjilere ulaşmasına yardımcı olur.

Kovellin taşı (Covellit) topladığınız bilgileri ve bilgiyi ifade etmede size yardımcı olacaktır.

Kovellin taşı (Covellit) birçok fiziksel ve zihinsel rahatsızlıklarda size yardımcı olabilecek güçlü bir şifa taşıdır. Vücuttaki enerjilerin elektrik akışını artırma yeteneği tedaviye ve iyileşmeye yardımcı olabilir. Kovellin taşını vücudunuza yakın tuttuğunuzda, toksinleri temizlemenize ve organlarınızın işlevlerini artırmanıza yardımcı olabilir. Kovellin taşının özellikle meme kanserinin tedavisinde yardımcı olduğu bilinmektedir.

Düzensiz hücreleri organize etme yeteneğine sahiptir. Jasper taşı ile eşleştirdiğinizde boğaz, ağız, burun, göz ve kulakların iyileşmesinde yardımcı olabilecek destekleyici bir taştır. Kovellin taşının içeriğinde yüksek miktarda bakır vardır ve bu da romatizma ve artrit semptomlarını hafifletmede faydalıdır.

Bu taş mikrobiyal enfeksiyonlara, ayrıca maya ve mantar enfeksiyonlarına karşı çok faydalı olabilir. İnfertilite veya düzensiz aylık dönemler gibi üreme sorunları yaşayan kadınlar da bu taştan yararlanabilirler.

Kovellin taşı (Covellit) bir Arayıcı taşıdır. Yeni bir iş veya yeni bir iş üzerinde çalışırken başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Bu taş yeni fırsatları ve yeni hedefleri keşfetme konusunda size rehberlik edecektir. Ayrıca güç ve yenilenme enerjilerini de hayatınıza çekecektir. İzlediğiniz ya da kaybettiğiniz mali durumunuzu, daha büyük ve daha iyi bir geri dönüş sağlayacak ve işi yönetmenize yardımcı olacaktır. Kovellin taşı bolluk ve refahı çekecek.

İşinize ve girişimciliğe karşı sizi destekleyecek ve bu sektörün sürekli değişen manzaralarında size yardımcı olacaktır. Kovellin taşı (Covellit) sizin gelişmenizi sağlayacak ve başarılı olacağınız hızlandırılmış enerjiler verecektir.

Kovellin taşının enerjilerini ilişkinizde kullanmak, kendiniz ve eşiniz için şifa sağlar. Bazı mutsuz veya sağlıksız durumlardan ihtiyacınız olan serbest bırakmayı size verecektir. Kovellin taşı aşk hayatınızdaki negatif enerjileri serbest bırakmada özellikle yararlıdır. Güvensizlik, kıskançlık, acı ya da kırgınlık duygularından kurtulacaksınız.

Kovellin taşı libidoyu arttırdığı bilinmektedir. Cinsel hayatınızda yaşanan problemleri bu taş ile aşabilirsiniz. Bu taşın pozitif titreşimleri, siz ve eşinizin olumlu bir görünümü de artıracaktır.

Genel olarak yaşam hakkında olumsuz düşünme ve kötümser görüşlerinizden kurtulacaksınız. Sorunlu bir ilişkiyi sağlıklı ve sevgi dolu bir hale dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Size bir konuya nasıl bir yaklaşımla yaklaşabileceğinizi gösterecektir. Kovellin taşı bir salım taşıdır bu da sağlıksız alışkanlıklardan, zararlı davranışlardan ve bencil düşünce kalıplarından kurtulmanıza yardımcı olacağı anlamına gelir.

Kibirli ve boş eğilimlerinizi ortadan kaldıracak ve onları olumlu ve güçlendirici tutumlarla değiştirecektir. Aynı zamanda kendinizi geçmişin pençelerinden kurtarmanıza yardımcı olacaktır. Seni geride tutan ve sahip olduğunuz sevgiden mutlu olmanızı engelleyen şey kısaca budur aslında.

Kovellin taşı artık ihtiyaç duyulan şeyden kurtulmanıza yardımcı olacak ve ilişkinizdeki algılanan zorluklar ve problemlere ilişkin çözümlerle gelecektir.

Yeni başlangıçları dört gözle beklemenize ve yeni keşifler yapmanıza yardımcı olacak yeni bir başlangıç ​​taşıdır. Kendiniz hakkında daha fazla şey öğrenmenize yardımcı olacak ve yaşamınızda gerçekten anlamlı bir değişiklik yapabilmenize yardımcı olacak güçlü bir taştır.

Kovellin taşı iletişim becerilerinizi geliştirecek ve böylece düşündüğünüzü paylaşabileceğinizi veya daha net hissedebilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca hem sizin hem de eşinizin daha iyi insanlar olması için size ilham verecek ve motive edecek olan olumlu konuşmayı teşvik edecektir.

Bu taş size hem iyi hem de karanlık tarafınızı gösterecek yansıtıcı bir ayna gibi davranacaktır. Kalbinizi ve ruhunuzu yansıtacak ve normal şartlarda göremediğiniz şeyleri size gösterecektir. Düşüncelerinizdeki kusurları ve şu anda ilişkinizi etkileyen davranışlarınızla ilgili sorunları görmenizi sağlar. Onları kabul etme ve olgunlukla başa çıkma cesaretini verecektir.

Cesaret, öz güvence ve sükunet enerjileriyle sizi özümseyecektir.

Kovellin taşı vücudunuzdaki iyi enerjilerin akışını durduran tıkanıklıkların giderilmesinde çok etkilidir. Sadece enerji tıkanıklıklarını gidermek için o bölgeye bir kovellin taşı koymanız yeterli olur.

Kovellin taşı (Covellit) geçmiş yaşamlarınızla ilgili bilgileri hatırlamanıza veya açığa çıkarmanıza yardımcı olacak bir taştır. Bu taş hayatınızın her alanında pozitifliği destekleyecektir. Sizi çevreleyen tüm olumsuzluklardan kurtaracak ve sizi onlardan koruyacaktır. Kovellin taşı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize ve arzu ettiğiniz her şeyi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Bir çelişki taşı olduğu bilinse de hayatınızdaki olayları anlamanıza ve onları bilgelik ve özgüvenle çözmenize yardımcı olacaktır. Bu taş, daha olumlu bir tutum ve bakış açısına sahip olmanızı teşvik edecektir. Vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu uyumlu hale getirmek için iki kat çalışacaktır.

Ruhunuzun alçakgönüllülüğünü koruyacaktır ve doğru yönlendirilmiş enerjilerin imkansızı mümkün kılabileceğini anlamanızı sağlayacaktır.

Enerji akışınızı hiçbir şey durdurmadığında, inanılmaz sonuçların olacağınızı ve hayatınızda mucizelerin gerçekleşeceğini anlamanıza yardımcı olacaktır

ETİKETLER:
mawice
mawice
Türkiye'deki tüm blog sahiplerine - yazarlarına wordpress ve blogculuk hakkında yararlı olacağımı düşünerek, kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı hedefleyerek mawice.com'u kurdum. Ve İşin Güzel Tarafı Sizlerde İçerik Paylaşabilirsiniz Web Sitemizde ..Sizlerinde desteğiyle kısa zamanda büyüyecegimize inannıyorum. Tşkler..
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.